תמונת אווירה

יצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם גם בדרכים הבאות: מייל: [email protected] טלפון: 09-9585085 פקס: 09-9582665
כתובת: זוז שיווק בע"מ,
מוהליבר 1/58 הרצליה 46328

ללמוד מהטובים ביותר

התפרסם בעבר בגיליון 57 של עלון "זוּזוֹן"

גם אם העסק שלכם קטן, אין זה אומר שלא תוכלו ללמוד מהטובים ביותר איך למכור לשרת ולשווק.

ראשית: בדקו מה עושים הטובים ביותר בתחומכם. אם אתם מנהלים, לדוגמא, מסעדה - בקרו במסעדות דומות ומצליחות מאוד, ולימדו את דרך פעולתם. האם יש להם מועדון חברים? תפריטים מוזלים? מבצעי "חבר-מביא-חבר"? אירועי יום-הולדת? פרסום במקומונים? טור בעיתון? אתר מוצלח? בלוג מסקרן?

שנית: לימדו גם מהטובים ביותר לא בתחום ובענף שלכם. דווקא מתחומים אחרים תוכלו לשאוב רעיונות שיעשו מהפיכה אמיתית בענף שלכם. רוצים ללמוד איך לסדר מדפים ותצוגה בחנות? בקרו בחנויות החדשות של רשת שילב (או לחלופין - בטיב-טעם). רוצים ללמוד איך מוכרים ללקוחות קצה? ארגנו פגישה (ביקור "לקוח מדומה") עם סוכן מכירות נדל"ן של רשת אנגלו-סכסון. רוצים לראות איך מציגים רעיון חדש? תאמו פגישת הדגמה של מכונית חשמלית עם חברת Better Place. רוצים לראות איך מבצעים טלמרקטינג? נסו לארגן ביקור במוקד הטלפוני של חברת הטלפון הנייד שלכם. רוצים ללמוד על שרות? נסו לבקר במלון בוטיק (או בקינג דויד בירושלים, למשל). נכון, אין לכם תקציב על מנת ליישם את כל מה שתראו במקומות האלה, אבל - בהחלט תוכלו להשכיל וליישם חלק מהדברים שתראו בהם, גם במשאבים מוגבלים.

שלישית: פיקחו עיניים בכל מקום שאתם נמצאים בו. נסו להבין למה הדברים מתבצעים כפי שהם מתבצעים בבתי העסק בהם אתם מבקרים. תמיד אפשר לשאוב רעיונות מעניינים, ללמוד משהו, להבין משהו. זה גם הופך את החיים ליותר מעניינים.

אנו מאחלים לכולכם לימוד נעים, פורה, ו... תמידי!

ליווי וייעוץ עסקי

מעוניינים בייעוץ, אימון או הדרכה לעסק שלכם?
צרו איתנו קשר: 09-9585085, [email protected].