תמונת אווירה

יצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם גם בדרכים הבאות: מייל: [email protected] טלפון: 09-9585085 פקס: 09-9582665
כתובת: זוז שיווק בע"מ,
מוהליבר 1/58 הרצליה 46328

תנאי שימוש


אתר ZOOZ נוצר במטרה לסייע ללקוחות ZOOZ ולספק מידע לגולשים שאינם לקוחות. כל חלקי האתר מורשים לשימוש לקוחות ZOOZ, בעוד אלו שאינם לקוחות יכולים להיכנס רק לחלק מהאתר. השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים אלה, והנך נדרש/ת לקרוא אותם במלואם.
מידע באתר ZOOZ

המערכת וכותבי המאמרים, הידיעות, הכתבות, 'כלי הניהול', המצגות, התקצירים וכל מידע או נתונים המופיעים באתר מביאים ומביעים בפני המשתמש/ת באתר את דעתם המקצועית.

כל חומר כתוב, משורטט, מאויר או מצולם המתפרסם באתר זה אין בו משום המלצה ספציפית או חוות דעת חד משמעית. קבלת החלטה כלשהי על סמך מידע או נתון כלשהו המופיע באתר ZOOZ הינה על אחריות המשתמש/ת באתר בלבד. המערכת והכותבים אינם אחראים בכל דרך שהיא לתכנים, לנתונים, לאלמנטים הויזואליים או לקישורים המופיעים באתרי אינטרנט אחרים, המקושרים בקישוריות דרך אתר ZOOZ. הנהלת האתר והמערכת אינם אחראים לתוכן, לנתונים ולנכונות המודעות המתפרסמות באתר ZOOZ .

הנהלת האתר והמערכת לא תהינה אחראיות לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם לך כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על המידע שמופיע באתר ZOOZ ובאתרים שאליהם תגיע/י באמצעות הקישוריות, מנועי החיפוש או כל דרך אחרת.
שמירת פרטיות

חלק מהשירותים באתר ZOOZ טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש/י למסור מידע אישי, כדוגמת שמך או כתובת הדואר האלקטרוני שלך ופרטים מזהים אחרים. הנהלת אתר ZOOZ לא תעביר מידע זה לגורם אחר אלא על פי הוראות כל דין. הנהלת אתר ZOOZ רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר ו/או בדואר אלקטרוני ו/או בדרכי תקשורת מקובלות אחרות מידע ענייני ו/או פרסומי.
קניין רוחני ושמירת זכויות

זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, בעיצוב האתר, בתכנים ובמידע על צורותיו השונות המתפרסמים בו, כולל תוכנות, יישומים, איורים, גרפים, קודי מחשב, קבצי מחשב שונים, טקסטים וכל חומר אחר הן של הנהלת אתר ZOOZ.
דין ומקום שיפוט

על השימוש באתר ZOOZ יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.