תמונת אווירה

יצירת קשר

נשמח לעמוד לרשותכם גם בדרכים הבאות: מייל: [email protected] טלפון: 09-9585085 פקס: 09-9582665
כתובת: זוז שיווק בע"מ,
מוהליבר 1/58 הרצליה 46328

SmartGuard - קופסאות המגינות על ילדים

סיפורי הצלחה של ZOOZ

SmartGuard הינו קו מוצרי בטיחות. מדובר בקופסאות אחסון מפלסטיק בעלות מנגנון נעילה מתוחכם, שילדים קטנים אינם יכולים לפתוח אותו, אך מבוגרים יכולים לפתוח ביד אחת. הקופסאות מיועדות לאחסון תרופות (למקרר ולארון האמבטיה) וחומרי ניקוי (מתחת לכיור ובמחסן).

קופסאות הבטיחות של SmartGuard
קופסאות הבטיחות של SmartGuard

קופסאות הבטיחות של SmartGuard קיבלו המלצה חמה וציון מירבי ("חגגתי") בטור הצרכנות של תמר טרוים, כתבת TheMarker (המוסף הכלכלי של הארץ), ב-22 למרץ 2007. להלן המלצתה:


בביתה של א' מאוחסנות כמעט כל התרופות, כלי הניקוי וגם חלק גדול ממוצרי המזון בארונות גבוהים עם ידיות גבוהות, הרחק מהישג ידיהם של ילדיה. א' קבלה לידיה בשמחה קופסת Kiddylock עם מנגנון סגירה חזק במיוחד של חברת SmartGuard. הקופסאות מגיעות במספר גדלים, המאפשרים איחסון נוח של מוצרים שרצוי להרחיק מילדים, והן אף מצוידות בידית נשיאה ובגלגלים.

ואכן, א' מסרה כי ילדיה התקשו לפתוח את מנגנון הנעילה ולאחר משחק של כמה דקות עם הסוגר התייאשו ועזבו את הקופסה. למעשה, גם לא' בעצמה לקח זמן להבין כיצד עליה לפתוח אותה. העיצוב של הקופסה מצא חן בעיני א', וכן העובדה כי יש בתוכה חלוקה פנימית לתאים.

המחיר
: קטנה- 40 ש"ח. בינונית- 50 ש"ח. גדולה- 100 ש"ח.

שורה תחתונה
: פתרון קל ונוח. חגגתי!

SmartGuard הינו קו המוצרים הראשון שפותח במסגרת תוכנית מוצרשת. את הפרויקט שבוצע עבור חברת גיא-פלסטיק, ניהלו גרי פאבל ורפי לדרמן מחברת ZOOZ. הקופסאות פותחו בסיוע ארגון בטרם, המרכז הלאומי לבטיחות ולבריאות ילדים. קו המוצרים הושק בהצלחה במהלך שנת 2003, כשנה לאחר תחילת הפרויקט. הקו נמכר כעת ברשתות קמעונאיות בישראל, אירופה, וארה"ב.

מטרת תוכנית מוצרשת היא להפוך קבלני-משנה ישראליים (כדוגמת גיא-פלסטיק) ליצואנים לרשתות קמעונאיות בחו"ל, בהיקפים של מיליוני דולרים בשנה. גיא-פלסטיק, כך נראה, נמצאים על המסלול הנכון. לפרטים נוספים ראה מאמרים על קמעונאות בינלאומית ועל תוכנית מוצרשת.